Як формується ціна на електроенергію на новому ринку

Вартість електроенергії за форвардною ціною

Форвардна ціна на електричну енергію, що розраховується щомісяця до 20-го числа, що передує місяцу постачання. Угода укладається на місяц, квартал, рік. Ціна може бути не змінна впродовж всоьго терміну дії договору. Ознайомитись з базовою комерційною пропозицією №1.

Вартість електроенергії на ринку двосторонніх договорів

Ціна електричної енергії, яка складається із середньозваженої ціни електричної енергії за двосторонніми договорами, за розрахунковий місяць, а також витрат, що виникають при закупівлі електричної енергії, з врахуванням усіх передбачених законодавством тарифів ( у тому числі тарифу на послуги з передачі електричної енергії), податків, зборів та платежів. Ознайомитись з базовою коммерційною пропозицією №2.

Вартість електроенергії на ринку "на добу наперед" РДН

Ціна електричної енергії, що фактично спожита впродовж розрахункового періоду та розраховується після місяца споживання. Це середньозважена ціна купівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН), яка наведена на офіційному сайті Оператору ринку www.oree.com.ua за відповідний розрахунковий період. Ознайомитись з базовою коммерційною пропозицією №3.