Надання повідомлень про загрозу електробезпеки та їх розгляд

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номером телефону +38 050 783 10 20 або надіслати листа електронною поштою на адресу: au.moc.zeu%40tcatnocПри цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».
Заборонено доторкатися до дротів, ізоляція яких ушкоджена, користуватись зіпсованими вимикачами, розетками та вилками; витягати за шнур вилку з розетки. Заборонено вставляти в розетку сторонні предмети, бавитись з електроприладами. Можна отримати ураження електричним струмом. Заборонено залишати ввімкнені в мережу електроприлади, коли ними не користуєшся або ідеш з дому. Може статись коротке замикання, і, як наслідок — пожежа. Заборонено витирати електроприлади, розетки та вимикачі мокрою чи вологою ганчіркою, коли вони ввімкнені в електромережу. Можна бути ураженим електричним струмом.Заборонено наливати воду в електрочайник, кавоварку, якщо вони ввімкнені в електромережу. При одночасному дотику до ввімкненого приладу і водопровідного крану, можна бути ураженим електричним струмом. Заборонено торкатись будь-яких заземлених частин в помешканні (труби, батареї, опалення), переносячи ввімкнені електроприлади. Заборонено затискати електропроводи дверима, віконними рамами; необхідно слідкувати, щоб проводи не потрапляли під ніжки столів та стільців. Адже провід може пошкодитись і призвести до ураження електричним струмом. Заборонено самостійно розбирати та ремонтувати електроприлади. Цим мають займатися професіонали. Можна замінити лампочку, яка перегоріла в світильнику, але перед цим необхідно вимкнути світильник з електромережі. Заборонено виносити на вулицю ввімкнені в електромережу електроприлади. По-перше, на вулиці підвищена вологість, а вода — це хороший провідник; а по-друге — якщо ізоляція на приладі ушкоджена, то стоячи на землі і торкнувшись до будь-якої металевої частини приладу, можна бути ураженим електричним струмом.Придбавши нові електроприлади, слід уважно прочитати інструкцію і чітко її дотримуватись.У разі загоряння електроприладів викликайте пожежну службу за телефоном "101". Будьте обережні! Пам'ятайте ці правила! Бережіть своє життя та життя ваших близьких!

 

Контакти

ТОВ "Торгівельний Дім "Укренергозбут" пр-т Науки 50, м.Київ, 03083, Україна тел:+380 50 783 10 20адреса для листування та кореспонденції:02140, м. Київ, а/с 4, ТОВ "ТД "Укренергозбут" E-mail: au.moc.zeu%40tcatnocЄДРПОУ 43217697, ІПН 432176926593 п/р UA533226690000026039300301075(UAH) в АТ «Ощадбанк», МФО 322 669

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.