Загальні умови постачання електроенергії

УВАГА! з 01.12.2021р. для споживача ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ «УКРСПИРТ» змінено умови комерційних пропозицій.Попередні комерційні пропозиції ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ «УКРСПИРТ» діють до 30.11.2021 р. (включно).
З 01.12.2021 р. для всіх об’єктів споживача - ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ «УКРСПИРТ» діє єдина Комерційна пропозиція №4-Ц-1 (завантажити)
«У зв’язку із зміною умов Комерційних пропозицій постачальника, ТОВ «ТД «УКРЕНЕРГОЗБУТ» інформує споживачів про право на зміну постачальника електричної енергії у тому разі, якщо споживач не має на меті продовжувати договори постачання електричної енергії з новими умови, які вступають в силу з 01.12.2021 р.!Відповідно до п. 3.1.10 Правил роздрібного ринку електричної енергії, що затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 14.03.2018 р. № 312 (далі – ПРРЕЕ) - Споживач має право вільно обирати електропостачальників.
Згідно з ч. 1 п. 3.2.4 ПРРЕЕ Договір буде вважатися достроково розірваним (без штрафних санкцій) за ініціативою споживача - у разі надання електропостачальнику письмової заяви споживача про незгоду/неприйняття змін протягом 5 робочих днів з дня отримання такого повідомлення, але не пізніше ніж за 10 календарних днів до зазначеної в повідомленні дати зміни умов договору.
У випадку, якщо споживачі не надішлють Постачальнику (ТОВ «ТД «УКРЕНЕРГОЗБУТ») письмову заяву про незгоду/неприйняття змін, то договори про постачання електричної енергії вважатимуться продовженими на умовах комерційних пропозицій, з урахуванням збільшеного тарифу, який починає діяти з 01.12.2021 р.Відповідно до п. 5.5.1 ПРРЕЕ Споживач має право змінювати електропостачальника на умовах, визначених Законом України "Про ринок електричної енергії" та цими Правилами.
Будь-які штрафні санкції за дострокове припинення договорів відсутні!
З урахуванням зазначеного, у випадку незгоди споживачів з новими тарифами електропостачальника, прохання направляти повідомлення про зміну електропостачальника та розірвання договорів про постачання електричної енергії на офіційну електронну адресу ТОВ «ТД «УКРЕНЕРГОЗБУТ» (au.moc.zeu%40tcatnoc) та у паперовому вигляді на офіційну поштову адресу: пр-т Науки 50, м.Київ, 03083, Україна.».
Постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами, крім випадків, передбачених Законом України «Про ринок електричної енергії».
Постачання електричної енергії споживачу здійснюється, якщо:1) об’єкт споживача підключений до мереж оператора системи у встановленому законодавством порядку;2) електропостачальник за договором з оператором системи отримав доступ до мереж та можливість продажу електричної енергії на території діяльності оператора системи;3) споживач є стороною діючих договорів:
про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії;
про постачання електричної енергії споживачу або про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, або про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії»;
про надання послуг комерційного обліку електричної енергії, крім випадків, коли роль постачальника послуг комерційного обліку виконує оператор системи, до мереж якого приєднаний цей споживач;
4) за усіма точками комерційного обліку на об’єкті (об’єктах) споживача, за якими здійснюється (планується) постачання електричної енергії, укладено договір з постачальником послуг комерційного обліку про надання послуг комерційного обліку електричної енергії;5) відсутній факт припинення/призупинення постачання електричної енергії або надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії у випадках, передбачених законодавством у сфері енергетики;6) відсутня прострочена заборгованість за договорами про постачання електричної енергії або про надання послуг системи розподілу/передачі.
Якщо потрібна додаткова консультація – будь ласка заповніть форму та запитайте зараз. Наші спеціалісти у найближчий час зв’яжуться з Вами і допоможуть у вирішенні питань!

Контакти

ТОВ "Торгівельний Дім "Укренергозбут" пр-т Науки 50, м.Київ, 03083, Україна тел:+380 50 783 10 20адреса для листування та кореспонденції:02140, м. Київ, а/с 4, ТОВ "ТД "Укренергозбут" E-mail: au.moc.zeu%40tcatnocЄДРПОУ 43217697, ІПН 432176926593 п/р UA533226690000026039300301075(UAH) в АТ «Ощадбанк», МФО 322 669

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.