Наявні способи досудового вирішення спорів та процедура вирішення спорів з постачальником

ТОВ "ТД"Укренергозбут" пропонує всі суперечки і розбіжності, що можуть виникнути за договорами постачання енергетичних продуктів між постачальником і споживачем або у зв’язку з їх виконанням, вирішувати шляхом переговорів.
• У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, суперечки можуть бути передані на вирішення в господарські суди України відповідно до підсудності та підвідомчості, встановленої чинним законодавством України та розглядатись відповідно до чинного законодавства України.
Процедура вирішення спорів з постачальником:
• Для вирішення спорів в досудовому порядку пропонуємо споживачу звернутись до ТОВ "ТД"Укренергозбут" в письмовому вигляді з поясненням суті спірних питань.• Ваше звернення буде розглянуте та надана відповідь. У разі можливості буде запропоновано призначити час та місце проведення перговорів.• У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, спір може бути передано на розгляд суду відповідно до чинного законодавства України.• У разі не вирішення Вашого питання, Ви можете звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП): 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, тел. (044) 204-48-27; е-mail: au.vog.cren%40xob, офіційний інтернет-сайт НКРЕКП: http://www.nerc.gov.ua (стаття 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 22 вересня 2016 року №1540-VIII). http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1540-19Звернення до НКРЕКП чи його територіального підрозділу не позбавляє Вас права на вирішення спору в судовому порядку.Контакти відповідального за вирішення спорів:
Директор Іванчук С.О. mail: au.moc.zeu%40tcatnoc Якщо потрібна додаткова консультація – будь ласка заповніть форму та запитайте зараз. Наші спеціалісти у найближчий час зв’яжуться з Вами і допоможуть у вирішенні питань!

Контакти

ТОВ "Торгівельний Дім "Укренергозбут" пр-т Науки 50, м.Київ, 03083, Україна тел:+380 50 783 10 20адреса для листування та кореспонденції:02140, м. Київ, а/с 4, ТОВ "ТД "Укренергозбут" E-mail: au.moc.zeu%40tcatnoc Режим роботиПн-Пт 8:30-17:30,Сб, Нд - вихідний

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.