Постачання природного газу побутовим споживачам та промисловим підприємствам

ТОВ "ТД"Укренергозбут" – надійний і стабільний партнер у сфері постачання природного газу побутовим споживачам та промисловим підприємствам України.
При співпраці ми гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість, прозорість і гнучкість в обслуговуванні з урахуванням інтересів споживача, пропонуємо вигідні стратегічно актуальні ідеї і умови в розрізі газопостачання.
Під час укладання договору з постачання природного газу ТОВ «ТД«Укренергозбут» завжди враховує індивідуальні особливості кожного споживача-підприємства природного газу.

Вартість природного газу для непобутових споживачів (юр.осіб)

Інформуємо, що ціна на природний газ для промислових споживачів та бюджетних організацій з 1 січня 2021 року встановлена на рівні _______ грн. за 1000 м.куб., в тому числі замовлена потужність 163,90 грн. з ПДВ.Завантажити договір на постачання природного газу для юридичних осіб.

Вартість природного газу для побутових спожівачів

Ціна на природний газ для побутових споживачів та релігійних організацій (окрім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) з 1 січня 2021 року встановлена на рівні ___________ грн. за 1000 м.куб., в тому числі замовлена потужність 163,90 грн. з ПДВ. Завантажити договір на постачання природного газу для побутових споживачів.Завантажити заяву-приєднання побутового споживача